Dárkový voucher SMETÁNKA

3 000  vč. 21 % DPH

Můžete si vybrat jakoukoliv z plánovaných FukupNights Prague v roce 2022 a zavítat na ní ve dvou + si vychutnat lahodné šampaňské na těch nejlepších místech v první řadě. Není nad to stylově se radovat z neúspěchu druhých.

Kategorie:

Popis

“Nepoděláš, nevyděláš…” – Fuckup Nights Prague

I v roce 2022 se můžete zasmát i poučit z nezdarů druhých. Do Fuckup Nights zveme 5 speakerů, kteří mají 15 minutový prostor na svoji prezentaci o tom, jak se jim v životě něco nepodařilo. Těšit se můžete na bizarní, veselé, smutné, poučné ale především autentické příběhy, které někteří říkají pouze na unikátních večerech Fuckup Nights.

Za poslední dva roky se mezi Fuckup speakery zařadili například Tomáš Čupr (Rohlík.cz, DámeJídlo.cz), Kazma (OneMan Show), Karel Janeček (matematik miliardář) nebo třeba Eva Samková (snowboardistka).

Termíny sledujte na facebook.com/FUNprague a fuckupnights.cz.


Voucher vám pošleme po přijetí platby na váš email ve formátu PDF. Pak jej stačí pouze vytisknout, zachumlat do něčeho slavnostnějšího a dárek je na světě!

Platnost voucheru: do 31.12.2022 pro večery FuckupNights v Praze.

Popis voucheru: Držitel má nárok na 2x vstupenku na 1 akci Fuckup Nights v Praze. Může se nechat rozmazlit lahví šampaňského a prvotřídními místy.

Rezervace: Nutná nejpozději 14 dnů před Fuckup Night. Kvůli omezené kapacitě každého večera (až 450 míst) doporučujeme rezervaci co nejdříve po vyhlášení termínu. Rezervaci provedete napsáním na info@fuckupnights.cz. V emailu uveďte večer, kterého se chcete zúčastnit a kód tohoto voucheru. Rezervace je závazná, storno není možné a nevyužitý voucher propadá bez náhrady.