Média

FuckUp Nights fungují už nějaký ten pátek a pokaždé zvládnou zaplnit prostory lidmi, kteří dychtí slyšet neúspěchy úspěšných. Proč? Protože informace, které se k nám dostanou, jsou většinou už finální verze nějakého snažení, ale přešlapy, které k tomu vedly, často nikdo nevidí.

RedBull.czRed Bull

FuckUp Nights oslavují prohry. A mohou tím podpořit růst celé ekonomiky. Totálně nám došly peníze – neměli jsme na nájem, neměli jsme na mzdy,“ pronese s kamennou tváří muž s krátkým sestřihem a brýlemi na nose do mikrofonu. Narvaný sál před ním propukne v hlasitý smích. „A to zdaleka nebylo to nejhorší.“

Silvie LauderRespekt

S nadhledem, s humorem a neformálně, tak je třeba brát FuckUp Nights. Populární formát FuckUp Nights se každý měsíc koná ve více než 130 metropolích světa. Po Praze zavítala tato akce, kde se mluví o věcech, které se zrovna nepovedly, 18. listopadu 2015 i do Brna.

CzechInvest.orgCzechInvest

Prostě jsem to zbabral a teď vám řeknu jak. FuckUp Nights boří mýty o úspěchu. Selhání se nenosí a určitě se jím nikdo rád nechlubí. Zkuste říct na pracovním pohovoru, že vaše průšvihy z minulého zaměstnání vydají na celou knihu, a rovnou vám ukážou dveře. Mluvit o tom, co jsme zkazili, je zkrátka tabu.

Andrea VotrubováForbes

A global networking event, the evening brings together local businesspeople to share their failures. A lively Q&A and networking follows, plus, in Prague at least, an afterparty. Expats.cz talked to F*ckUp Nights Prague organizer Tomáš Studeník to find out more.

Jacy MeyerExpats.cz

Projekt FuckUp Nights vznikl proto, aby ukázal, že za úspěchem bývá také velká řada neúspěchů. Akce, která se po roce od svého vzniku koná po celém světě, je už i v Praze. Do Česka ji přivezl Tomáš Studeník ze společnosti Confidence Digital.

Eliška NováiHNed.cz

„Je potřeba říct lidem, že všechno není růžové. S odstupem času jsem za to strašně rád, protože mě to vystřelilo a pomohlo mně to v další práci,“ Ondřej Slanina

Radek KřížČeský rozhlas

Totálně nám došly peníze – neměli jsme na nájem, neměli jsme na mzdy,“ pronese s kamennou tváří muž s krátkým sestřihem a brýlemi na nose do mikrofonu. Narvaný sál před ním propukne v hlasitý smích. „A to zdaleka nebylo to nejhorší.“

Silvie LauderRespekt

Všichni v sobě máme geneticky zakódované, že si o sobě myslíme, jak jsme chytřejší než ostatní. A i když je člověk sebevíc „smart“, vždycky udělá tu „stupid“ věc, že si o sobě myslí, že je víc „smart“ než ostatní.

Marketing Sales MediaMarketing Sales Media

„Vždy vybereme pět vystupujících z různých oborů. Ti následně mluví o tom, co se jim nepovedlo, ostatní jim pokládají dotazy,“ popisuje pravidla akce Studeník.
Blížící se 13. ročník, pořádaný v polovině prosince, je již vyprodaný. „Lidi si evidentně rádi poslechnou příběhy nezdarů ostatních lidí. Je to lepší než koukat doma na televizi nebo jít na jinou akci, kde někdo vypráví, jak je dobrý.“

KAROLÍNA KRUPKOVÁLidové noviny